Suzuki Aerio ose i quajtur ndryshe Suzuki Liana eshte nje prodhim i Suzuki Motor Corporation. Prodhimi i pare eshte bere ne vitin 2001 eshte nje makine e tipit familjar. Modeli qe po ju prezantojme eshte Limited Edition i prodhuar ne vitin 2004 1.6 benzine. Ky model eshte nje prodhim i limituar dhe plot me ekstra te ndryshme te cilat do i shikoni me poshte tek specifikimet e kesaj makine.

Gjatesia   4,230mm

Gjeresia   1,690mm

Lartesia  1,550 mm

Dogane e papaguar
Cmimi 2699 Euro i diskutueshem

Lancia Phedra eshte nje makine monovolum 6+1 shume e pershtatshme per familje. Lancia Phedra eshte prodhuar qe nga viti 2002 deri ne vitin 2010 nga centrali italian i prodhimit te makinave ne veri te Frances.

Gjatesia  4720mm

Gjeresia  1860mm

Lartesia   nga 1720 deri 1860 mm

Pesha     nga 1645 1783 kg

Dogane e pa paguar
Cmimi 4000 Euro i negociueshem

Fiat Panda eshte nje makine e prodhuar nga kompania Italiane Fiat qe nga viti 1980. Modeli yne eshte prodhim i viti 2006 njihet edhe si "New Panda". Nje makine ekonomike dhe komode. Benzine 1.1 me nje konsum 5 lit ne 100 km.

Gjatesia  3,538mm

Gjeresia  1,578mm

Lartesia   1,578mm

Pesha     840 kg

Dogane e pa paguar
Cmimi 3500 Euro i diskutueshem

Login | Register

Kerkim i Detajuar

Marka
 
Modeli
 
Viti prodhimit
 
Cmimi ne euro
 
Kilometrat
 
Karburanti
 
Trasmisioni
 
  • Me te shikuarat
  • Tipe Makinash
Mercedes-Benz E-Class
14 Jul, 2013

Teknikisht njihet si W211 dhe modeli i pare eshte lancuar ne vi

Audi A6
25 Oct, 2011

Audi A6 eshte nje makine luksoze e prodhuar nga Audi AG ne Gjer

Golf 4 Kabriole
14 Jul, 2013

Volkswagen Golf 4 eshte nje makine luksoze prodhuar nga V

Mercedes-Benz E-Class
09 Jul, 2013

Merceds-Benz E-Class filloi prodhimin ne vitin 1950 me modelin

BMW
05 Jul, 2012

BMW (Bavaria Motor Works) eshte nje kompani gjermane qe merre

Mercedez-benz
05 Jul, 2012

Mercedes-Benz e shume njohura marke e automobilave Gjermane e

Audi
05 Jul, 2012

Audi eshte nje makine Gjermane qe zoterohet nga kompania Volk

Fiat
05 Jul, 2012

Fiat S.p.A (Fabbrica Italiana Automobili Torino) Fabrika Ital

You are here:   FillimiMakina Familjare

Rreth Nesh

Autoetruria Perleka Stivi eshte nje kompani qe bashkepunon me kompanine Italiane prestigjoze Autoetruria SRL ne shitjen e makinave

Me te kerkuarat

Financim

Blini makinen tuaj me keste nepermjet Procredit Bank

Vendodhja Jone

Mobile:+355 69 42 47600

Mobile:+355 68 61 25 107

: Чистка компьютера бесплатно. Быстрая чистка компьютера от вирусов. Скачать утилиту для чистки компьютера. Как увеличить оперативку. Скажите сколько стоит оперативка. Сколько нужно оперативки. Стропильная мансардная крыша. Надежная мансардная крыша чертежи. Как сделать мансардную крышу. Прошивка для android samsung. Прошивка планшета android своими руками. Скачать прошивку android бесплатно. Смотреть смешные видео. Лучшие бесплатные смешные видео. Смешные приколы видео.
Влияние вредных привычек на здоровье. Какова влияние компьютера на здоровье. Негативное влияние на здоровье. Python работа с файлами. Уроки с python файлы. Python чтение из файла. Крем для сухой кожи. Лучшие крем для проблемной кожи отзывы. Тональный крем для сухой кожи.